המטבח הוא הלב של הבית – 5 טיפים לשיפוץ המטבח

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים חדשים
היה טעים?
שתפו עם החברים!

המטבח הוא המרכז של הבית. במטבח אנחנו מכינים את האוכל, מאחסנים אותו והוא אולי המקום שבו אנחנו מבלים את הזמן הרב ביותר בבית למעט חדר השינה. כאשר ניגשים לשיפוץ של מטבח, חשוב להבין מראש מה בדיוק המטרות שלנו כדי שבסופו של השיפוץ נוכל להביט בגאווה על המטבח ולדעת שהשגנו אותן. לפניכם 5 טיפים שיעזרו לכם בשיפוץ המטבח.

 

  1. בחירת שיש

הדבר המרכזי ביותר בכל מטבח הוא כמובן השיש. שיש למטבח צריך להיות קודם כל איכותי כדי שהוא יוכל לעמוד בחום, רטיבות ועוד מפגעים שצפויים לשיש שנמצא במקום כמו מטבח. בנוסף, הקפידו לבחור שיש שנראה טוב, כזה שיהיה לכם כיף לראות אותו בכל פעם שאתם נכנסים אל המטבח שלכם.

 

  1. קניית מכשירי חשמל

הדבר השני שאותו אנחנו צריכים לעשות בכל שיפוץ של מטבח הוא לבחור את מכשירי החשמל החדשים של המטבח כמו קומקום, תנור, מדיח כלים, כיריים, מכונת קפה ועוד. ההמלצה שלנו היא לבחור את המכשירים הללו רק אחרי שכבר בחרתם את השיש כדי שתוכלו להתאים בין המכשירים השונים לקבל מראה אחיד במטבח שלכם.

 

  1. בחירת כלים

אחרי שכבר יש לכם שיש ומכשירי חשמל, אפשר לגשת לבחירה של הכלים. מומלץ לבחור בכלים שקלים לניקוי, כאלו שברגע שתכניסו אותם למדיח תוכלו להיות בטוחים שהם יצאו ממנו נקיים. בנוסף, הקפידו על קנייה של סטים שתוכלו להרחיב או לקנות חלקים נוספים במהלך השנים כי סביר להניח שכמה כלים עוד ישברו או יעמלו לכם במהלך הזמן.

 

  1. עיצוב ארונות

ארונות במטבח נועדו קודם כל לאחסן את הציוד הרב שיש בכל מטבח, אולם לא ניתן להתעלם מהמראה שהם מייצרים בכל מטבח. את בחירת הארונות צריך לבצע קודם כל בהתאם לכמות הציוד שיש לכם, וכמה מתוכו אתם מעוניינים לאחסן בתוך הארונות. הקפידו על בחירה של ארונות שעשויים מחומרי גלם איכותיים כדי שהם יוכלו לעמוד בעומס הרב לאורך שנים רבות.

 

  1. התאמת ריצוף

בשלב האחרון כדאי להתאים למטבח גם ריצוף מתאים. לא כולם מודעים לכך, אולם חשוב מאוד לבחור למטבח ריצוף שקל לנקות אותו. לא משנה כמה יפה הריצוף שבחרתם, אם לא תוכלו לנקות אותו בקלות מהר מאוד הוא יאבד את היופי שהיה לו בהתחלה. המטבח הוא לא אזור סטרילי, והריצוף שלכם הולך להתלכלך עוד הרבה פעמים, וחשוב שיהיה נוח לנקות אותו.

 

לסיכום

שיפוץ המטבח הוא אתגר מורכב, וכדי לבצע אותו בצורה הנכונה יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם. כדאי לבחור את כלל המוצרים שקשורים למטבח בהתאמה אחד לשני כדי להנות ממראה הרמוני של המטבח. קנו מכשירי חשמל איכותיים כדי שהם יוכלו להחזיק לכם להרבה מאוד זמן. בנוסף, הקפידו על שיש איכותי שיוכל לעמוד ברטיבות ובחום שקיימים בכל מטבח.

מטבח כפרי

 

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו