3 רעיונות שווים למארז מתנה ליום הולדת

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים חדשים
היה טעים?
שתפו עם החברים!

בחירה במתנת יום הולדת זה עניין מסובך שגורם לרבים מאתנו לשבור את הראש. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, כשנחשפנו לתגובות שהופנו לכותב פוסט ברשת חברתית מוכרת שביקש לקבל הכוונה בנושא. מרבית המגיבים הציעו לו לבחור במארזים כמתנה ואנחנו החלטנו לקחת את העניין לידיים. לכן, ריכזנו את 3 הרעיונות השווים ביותר במדריך זה, כדי להקל עליכם. קראו את השורות הבאות בעיון ותהיו בטוחים שתבחרו במתנה המושלמת מעתה ואילך.

 

רעיון מספר 1 – מארז שוקולד ויין

סביר להניח שלא הפתענו אתכם במיוחד כשהצגנו את המארז בכותרת שלעיל. שכן, זה ידוע שכל אחד ישמח לקבל במתנה מארז עם שוקולד ויין. מי מכם שיבחרו להעניק את המארז המושלם, צריכים לדעת שיש באפשרותם לבחור במארז מובנה (שקיימים בו פריטים מסוימים) או להרכיב מארז באופן עצמאי. רגע לפני שנמשיך לרעיון הבא, נציג בפניכם מארז מוכן לדוגמא, כדי שתוכלו לדעת במה מדובר:

  • חבילת שוקולד חלב
  • חבילת פרלינים קרם נוגט, קרמל ומוקה
  • מארז פח עם אגוזים מצופים בשוקולד
  • יין לבן מבעבע

שוקולד ויין

רעיון מספר 2 – מארז שוקולד וליקר טבעוני

מספר האנשים שדוגלים באורח חיים טבעוני עולה מידי יום. עובדה זו הגיעה לידינו בעת כתיבת המדריך. לכן, החלטנו להציג בפניכם את הרעיון הנוכחי שמתאים למי שישמחו לקבל מארזי שוקולד שאינם מכילים ביצים וחלב. נציין שתוכלו להזמין מארז שנעשה בעבודת יד. מדובר במארז מפנק במיוחד שמכיל ליקרים ושוקולדים מסוגים שונים, לדוגמא:

  • ליקר אספרסו
  • ליקר שוקולד מריר
  • טבלאות שוקולד מריר, פניני שוקולד במילוי פקאן ועוד

 

רעיון מספר 3 – מארז מתנות עם משמעות

את המארז השלישי תוכלו להעניק במתנה לאנשים אהובים שאתם מכירים מקרוב. שכן, מדובר במארז DIY. כלומר, מארז שמצריך הרכבה באופן עצמאי, תוך חיפוש אחר מתנות עם משמעות. אם אתם יודעים שמקבל המתנה רוצה לקבל מתנות מסוימות ומסיבה כלשהי הוא לא רכש אותן עד עכשיו, עליכם לקנות אותן ולהניח בתוך קופסא מעוצבת. שימו לב, מדובר במארז שעשוי לעלות לא מעט. לכן, מומלץ לבדוק תחילה את העלויות של המתנות השונות (כולל הקופסא המעוצבת שעשויה לעלות ביוקר) ורק לאחר מכן, להתחיל בסידור המארז.

 

זו הדרך לבחירת המארז המתאים ביותר

סביר להניח שאתם ניצבים בפני התלבטות ברגעים אלו ממש. שכן, הוצגו בפניכם 3 מארזים שווים במיוחד. בשלב זה תצטרכו לבצע את הבחירה המתאימה ביותר. כדי שזה יקרה, עליכם לקבוע תקציב מסוים שתוכלו לעמוד בו ורק לאחר מכן, תוכלו לברר איזה מארז מתאים לתקציב זה.

 

לסיום

אתם לא צריכים לשבור יותר את הראש בחיפוש אחר מארז מושלם ליום הולדת. שכן, יש בידיכם כעת 3 רעיונות שווים שיתאימו לאנשים מסוגים שונים. כעת, נותר לכם רק לבחור במארז המדויק למקבל המתנה ולבצע משלוח דרך חנות מקוונת.

קופסת מתנה ליום הולדת

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו