3 דרכים לשתיית מים נקיים יותר

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים חדשים
היה טעים?
שתפו עם החברים!

שתיית מים נקיים יותר היא אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם.

במדינת ישראל, שאינה שופעת במעיינות שמהם ניתן לשתות באופן חופשי, חשוב לוודא את סינון המים לפני השתייה שלהם, על מנת

שהגוף שלנו יוכל לקבל

בדיוק את מה שהוא צריך – מינרלים, נוזלים ועוד מגוון רחב של ויטמינים.

אם אתם מוצאים את עצמכם שותים מהברז של המשרד ומחפשים אחר דרך אחרת לשתיה לאורך היום, הנה 3 דרכים לשתיית מים נקיים יותר שיעשו לכם

הרבה יותר טוב בגוף וגם בנשמה.

 

שתיית מים נקיים יותר במדינות רחוקות

מדינות כמו הודו או ארגנטינה, לצורך הדוגמה, הן מדינות שבהן זורמים מעיינות שופעים במים שמגיעים ישירות מן הטבע. היות ומדובר על איזורים שבהם המעיינות זורמים באיזורים מרוחקים ומבודדים, הם שומרים על הטבעיות שלהם, ואינם מתערבבים עם מגוון לכלוכים ומזהמים. לעומת זאת, במדינת ישראל כמעט כל מעיין מוצא את עצמו מזדהם בעקבות מגוון משתנים, חלקם מתוקף הקרבה לאיזורי מגורים, חלקם מתוקף עומס המבקרים שמשאירים אחריהם אשפה מזהמת, וחלקם ממשתנים אחרים. לכן, שתיית מים נקיים יותר במדינת ישראל היא הכרחית, אז איך אפשר להגיע אליה?

 

אופציה 1: קניית מים מינרלים

קניית מים מינרלים היא אופציה שאנשים רבים בוחרים בה, משום שהיא נתפשת בעיניהם בתור הנקייה והבריאה ביותר. המים המינרלים מביאים איתם מינרלים חשובים לגוף, והם מגיעים בכדים או בבקבוקים סגורים. לכן, תחושת הניקיון, ההיגיינה והבריאות נשמרת כאן באופן כמעט מלא.

היתרון של המים המינרלים הוא ברור לחלוטין, אולם הם מביאים איתם גם חסרון – המחיר שלהם הוא הגבוה ביותר בשוק.

 

אופציה 2: סינון מים על ידי קנקנים ייעודיים

היום קיימים לא מעט כדים וקנקנים שהמטרה שלהם היא לסנן את המים מאבנית ומחומרים פחות טובים לגוף. הקנקנים והכדים מגיעים עם פילטר, שאותו יש להחליף אחת לכמה זמן על פי הוראות היצרן. לאחר מילוי המים בכד או בקנקן, הפילטר עושה את עבודתו ומתחיל לסנן את המים, עד שנשארים בו אך ורק המים המסוננים והטובים לשתייה.

האופציה הזו היא אופציה טובה מאוד על פניו, אולם גם היא מביאה איתה חסרון – המים שעוברים את הליך הסינון בכד או בקנקן מביאים איתם את טמפרטורת הברז, ועל מנת לחמם או לקרר אותם נדרשות פעולות נוספות לביצוע.

 

אופציה 3: שתיית מים נקיים יותר ממתקני סינון מים

מתקני סינון המים, כדוגמת תמי 4 למשל, הם מתקנים שמאפשרים שתייה של מים קרים, פושרים או רותחים אחרי סינון. המתקנים החכמים מביאים איתם מערכת חכמה ודיגיטלית, לרוב, שמאפשרת מזיגת מים בהתאם לטמפרטורה המבוקשת, אחרי סינון מעולה. מסננים לתמי 4 הם גם דבר שצריך להחליף אחת לתקופה, אולם מלבד ההתעסקות החד פעמית הזו – הם מביאים איתם עולם שלם של יתרונות. קדימה, לכו מזגו לעצמכם כוס מים והתרעננו!

 

מים צלולים

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו