5 מתנות מגניבות שניתן להביא למטבח

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים חדשים
היה טעים?
שתפו עם החברים!

המטבח הוא הלב של הבית, הוא המקום בו ניתן להביע את עצמכם ואת האהבה שלכם דרך האוכל וליצור אווירה חמה ועוטפת.

על מנת לשמח את ההורים שלכם, את מי מהם שנוהג לבשל בבית שלכם, תוכלו לקנות להם מתנה מקורית למטבח.

לכולנו נמאס ממתנות נדושות כמו ספלי קפה עם משפט לעוס, או קערות חרסינה לסלטים וכדומה. נסו להיות מקוריים ולתת להורים שלכם מתנה שתפתיע אותם.

 

חפשו חנות מיוחדת ופרקטית

על מנת למצוא מתנות מקוריות, יש לחפש בחנויות הנכונות. וותרו על חיפוש באיקאה, מקסטוק, פוקס הום וכיוצא בזה – חפשו גלריות פרטיות. כיום לכל חנות מיוחדת יש אתר אינטרנט בו תוכלו למצוא את המתנות היפות ביותר, לכן כל אחד מכם יכול לעשות את זה בקלות. דוגמה לחנות מיוחדת היא – שיפה ועצה – אמנות פרקטית. באתר של החנות תמצאו מגוון פריטים מדהימים.

 

בוצ'רים

בוצ'רים הם משטחים עליהם מגישים דברים, או שעליהם מניחים קישוטים במרכז השולחן. בוצ'ר הוא למעשה חתיכת עץ משויפת ומעוצבת – ניתן למצוא בוצ'ר עם נגיעות אפוקסי (חומר צבעוני שמשתלב בעץ), או בוצ'ר פשוט ללא תוספות. בדרך כלל אנשים לא קונים בוצ'ר לעצמם, משום שהם חושבים שזה מותרות ומעדיפים להשקיע באביזרים פרקטיים, לכן זו מתנה שהם ישמחו לקבל.

 

סכינים

סכיני מטבח איכותיים הם החלום של כל בשלן – הם הופכים את הבישול לקל יותר, מהיר יותר ונוח יותר. כמו כן, תוכלו לקנות סכין מעוצב או סכין עם חריתה אישית ומרגשת.

 

קרשי חיתוך מיוחדים

קרשי חיתוך מעץ בצורות מקוריות ניתן למצוא באתר של שיפה ועצה. ניתן לתלות את קרשי החיתוך בצורה גלויה לעין ובכך לשדרג את מראה המטבח. כמו כן, כשהפרטים הקטנים בחיים יפים ומשמחים, אנחנו מרגישים טוב יותר – לכן כדאי להשקיע גם בקרשי חיתוך.

 

שמן לקרשי חיתוך

אם יש לכם קרשי חיתוך מעץ, בוצ'רים מעץ או פריטים אחרים מעץ – חשוב שתקנו יחד איתם שמן לקרשי חיתוך. השמן שומר עליהם מבליה, היסדקות ועוד. יש למרוח את השמן אחת לחודש כדי לשמור על המראה של העץ.

 

אין כמו הקדשה אישית

בחנות שיפה ועצה תמצאו מארזי מתנות מקסימים, ותוכלו לחרוט על כל פריט הקדשה אישית ומרגשת. ההורים שלכם, חברים שלכם או כל אדם אחר שתביאו לו כלי למטבח שיש עליו חריטה, יתרגש מאוד. ההקדשה חשובה יותר מהמתנה, כיוון שהיא מראה לאדם שקיבל את המתנה שרואים אותו וחושבים עליו.

 

סיכום

מתנות הן דבר נהדר, משום שהן הדרך שלנו להראות ליקרים לנו את החשיבות שלהם בחיינו. אמנם יש אנשים שדוגלים בגישה של שנאת מתנות, אך בעינינו זה לא נכון. אם אתם רוצים לקנות מתנה מפתיעה למטבח, כדאי לכם לבקר באתר המקסים והנגיש של שיפה ועצה – חנות למוצרים ייחודיים למטבח.

 

הכנת סלט

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו