הובלות לאירועים

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
מתכונים חדשים
היה טעים?
שתפו עם החברים!

מגיע לכם מזל טוב! בין אם זה על הולדת הבת, יום ההולדת, החתונה או סתם חגיגה, כל שמחה היא סיבה מספיק טובה לאירוע. החלטתם להפיק את האירוע בעצמכם? כנראה שמתישהו לאורך הדרך תצטרכו להיעזר בשירותי הובלות לאירועים. אנחנו כאן בשביל לעשות סדר.

חברת הובלות לאירועים תעזור לכם להעביר את כל הדברים הנחוצים אל מקום האירוע, ובכך תחסוך לכם הרבה כאב ראש ותאפשר לכם להתפנות ולהתמקד בעיקר- הפקת האירוע עצמו.

 

מי יכול להיעזר בהובלות לאירועים?

הובלות לאירועים הן אלמנטים הכרחי וחשוב לכל מי שלוקח חלק בהפקת האירוע וצריך לשנע ציוד גדול או רב, ביניהם:

  • חברת הקייטרינג- בין אם מדובר בתנורים, עמדות מזון או פשוט גדולה של מגשים וסכו"ם, הובלות לאירועים עבור חברת הקייטרינג היא נחוצה.
  • חברת הפקת האירוע- ציוד תאורה, כיסאות ושולחנות ועוד.
  • הובלת בר ודוכן קפה- הובלה של כל האלמנטים שנחוצים להקמת בר ודוכן קפה באירוע.
  • הובלת ציוד תיאטרות- הובלה שמותאמת לציוד של צוות הבידור.

חברות הובלות לאירועים ידעו להתאים את סוג הרכב הנכון והמתאים אל צרכי ההובלה שלכם.

 

מיקרופון

 

מתכננים להפיק אירוע גדול?

במידה ואתם מתכננים להפיק אירוע גדול כנראה שההובלה תהיה הוצאה לא מבוטלת. אנחנו ממליצים להיפגש מראש עם נציג או מנהל בחברת ההובלה ולתאם איתו את הפרטים ואת המחיר בצורה מסודרת.

 

מחיר

מחיר ההובלה יקבע על פי מספר פרמטרים, העיקריים ביניהם הם תכולת ההובלה, מרחק ההובלה, סוג ההובלה (לכל הובלה צורך אחר בין אם מובילים ציוד קייטרינג או ציוד הגברה), כמות הפרטים, העמסה ופירוק.
כשסוגרים חברת הובלות לאירועים כדאי לפרוס מולם את כל הפרטים והמידע שיש ברשותכם כדי שתוכלו לסגור יחד מחיר. עדיף לכם לקבוע מראש את המחיר עם חברת ההובלות כדי שאחרי זה, בסוף האירוע, לא תחכה לכם הפתעה לא נעימה.
קשה לדעת כמה בדיוק תעלה ההובלה שכן המרכיבים שלה שונים מאירוע לאירוע. השוו בין מספר הצעות מחיר לפני שאתם קובעים סופית את חברת ההובלות שבחרתם.

אנחנו ממליצים לעבוד בעיקר עם חברות הובלות לאירועים שיש להם המלצות וניסיון בתחום. כנראה שאם אתם מפיקים אירוע יש עליכם מספיק לחץ, לא כדאי שיהיו בעיות וסיבוכים גם עם חברת ההובלה.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה להובלות לאירועים, חברת אירית הובלות תשמח להציע לכם את שירותיה. עם מחיר הוגן ובעלי מקצוע איכותיים, עם איריס הובלות תדעו שהאירוע שלכם בידיים טובות.

בין אם אתם עורכים מסיבה קטנה אצלכם בבית או חתונה בגן אירועים, וודאו שכשזה נוגע להובלה אתם בוחרים בחברה הטובה והמקצועית ביותר. שימו לב שהמחיר שחברת ההובלות מציעה הוא הוגן ושהם ערוכים לכל אחד מהצרכים שלכם.
בהצלחה בהפקת האירוע והמון מזל טוב!

מתכונים נוספים
שאולי תאהבו